Wszystko w świecie oparte jest na prawach natury. Nasze ciała również współgrają z żywiołami zewnętrznymi. Medycyna Chinska połączyła je z narzadami wewnętrznymi. Cokolwiek dzieje się na zewnątrz w przyrodzie, dzieje się także w nas. Jesteśmy przedłużeniem energii kosmicznej Qi, zwanej siłą życia. Zrozumienie tych zależności pozwala akupunkturzyście traktować człowieka jako całość, a nie jako sumę odrębnych części. Jeśli nasze organy pracują w równowadze, tak jak nakazała natura, to człowiek jest zdrowy i zadowolony z życia.

" Natura jest bardzo uprzejma, ostrzega już nas na kilkanaście miesięcy przed wybuchem choroby. To tylko ludzie są ślepi i głusi na jej sygnały. "

Zmiana koloru skóry, głosu, zapachu, sposobu zachowania powinna być dla nas sygnałem, że w naszym organiźmie nastąpiła nierównowaga. Nauczmy się wsłuchiwać w swoje wnętrze i przeciwdziałać chorobie.

Ból też jest sygnałem alarmowym pochodzącym od ciała, umysłu, ducha,. Jest wołaniem o pomoc. Ludzie słabego ducha są bardziej podatni na choroby. Nikt z nas nie choruje tak samo. Przy tych samych dolegliwościach jedna osoba położy się do łóżka, a druga pójdzie do pracy. Świadczy to o wpływie umysłu, psychiki na stan fizyczny człowieka. Niebagatelne są emocje, które w sobie nosimy. Te negatywne osłabiają nasze wibracje i prowadzą do wielu skomplikowanych chorób.

Siła jednostki zależy od jej duchowej postaw. Wzmocnimy ją poprzez aktywność fizyczną, zdrowe jedzenie, przebywanie w wesołym towarzystwie i akupunkturę. Bo lepiej zapobiegać chorobie, niż ją leczyć.

Medycyna Chińska jest to system profilaktyczny.W tym tkwi jej ogromna siła. Skupia się na rozpoznaniu przyczyny schorzenia idoprowadzeniu organów do równowagi.

Gdy przyjdziesz na akupunkturę:

  • poszukam przyczyny choroby,
  • uruchamię proces korygowania wszelkiej istniejacej w organiźmie nierównowagi fizycznej i psychicznej po to by przywrócić mu wewnętrzną harmonię.
  • przywracę prawidłowe krążenie energii Qi w organiźmie poprzez nakłucie specjalnych punktów znajdujacych się na ciele. Stosuję igły jednorazowe.

Pamiętaj, że im wcześniejsze stadium choroby tym szybsze efekyty leczenia.

Zapraszam do gabinetu

terapianalazurowej.pl

Szkoła Jogi Wrocław

Ośrodek Działań Społeczno Kulturalnych
"Piast"
ul. Rękodzielnicza 1
54-136 Wrocław

Poniedziałek

gr. początkujaca

09.:00-10:00

19:00-20:00

Wtorek

gr. zaawansowana

19:00-20:00

Środa

gr. początkujaca

09:00-10:00

19:00-20:00

Czwartek

gr. początkujaca
18:00-19:00

gr. zaawansowana

19:15-20:15

Piątek

gr. początkujaca

19:30-20:30

Hala Sportowa
ul. Kościuszki 39
Lutynia 55-330

gr. poczatkujaca

Poniedziałek

19:45-20:45

Środa

19:45-20:45

 

Szkoła Jogi Haliny Blonka Wrocław

+48 503 056 559

jogablonka@gmail.com

 

 

social facebook box blue icon        youtube icon        Instagram icon

 

 

warsztaty joga
zajecia joga